contacts_content

POMYSŁ

Podwodna Kolacja to unikalne połączenie wykwintnego jedzenia i niezwykłego miejsca. Kolacja, która odbywa się w otoczeniu morskich stworzeń, to absolutna nowość i innowacyjne podejście do tematyki jedzenia. Dodatkowo, w ramach przeżycia, przed posiłkiem odbywa się ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium - dostępne tylko dla gości, uczestniczących w tym niezwykłym, kulinarnym wydarzeniu. Zwykła kolacja zmienia się w niezwykłą przygodę, która rozpala wyobraźnię. Jesteście gotowi na niezapomniane i wyjątkowo smaczne chwile?

 

contacts_content

JAK TO DZIAŁA?

Po przybyciu na miejsce wydarzenia, odbędzie się indywidualne zwiedzanie Afrykarium, które potrwa godzinę. Następnie zostaniecie zaprowadzeni do specjalnego, akrylowego tunelu, w którym odbędzie się kolacja. Jedzenie odbywa się w otoczeniu 3 milionów litrów wody, w której pływają różne stworzenia. Wśród 30 gatunków zwierząt znajdziemy m.in.: rekiny, żółwia, mureny, płaszczki i garbacza. Sama kolacja potrwa około 2 godziny i będzie niezwykłym doświadczeniem, niedostępnym do tej pory w naszym kraju.

 

WARIANTY

Menu Podwodnej Kolacji poznajemy w momencie rezerwacji terminu. Możemy wybrać dania mięsne, wegetariańskie lub rybne. Istnieją trzy warianty prezentu:

1. Podwodna Kolacja dla jednej osoby, która obejmuje zwiedzanie Afrykarium i kolację, składającą się z: przystawki, zupy, dania głównego, deseru dwóch kieliszków wina oraz napojów.
2. Podwodna Kolacja dla Dwojga, która obejmuje zwiedzanie Afrykarium i kolację, składającą się z: przystawki, zupy, dania głównego, deseru dwóch kieliszków wina na osobę oraz napojów.
3. Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje, która jest indywidualną wersją prezentu (osoby obdarowane są jedynymi gośćmi eventu). Obejmuje zwiedzanie Afrykarium i kolację, składającą się z powitalnego drinka, przystawki zimnej, przystawki ciepłej, zupy, przerywnika, dania głównego, oraz napojów (w tym nielimitowanego alkoholu).

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności