Wykorzystaj Podwodną Kolację w swoim biznesie!

Podwodna Kolacja to niecodzienne, kulinarne wydarzenie, które odbywa się na terenie wrocławskiego zoo. Jego uczestnicy zostaną zaproszeni do słynnego, akrylowego Tunelu Mozambickiego, gdzie czekają na nich przygotowane stoliki. Dzięki przezroczystym ścianom można podziwiać egzotyczne morskie stworzenia w ich naturalnym środowisku przez całą kolację. Dodatkowo przed jedzeniem odbywa się ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium, przeznaczone wyłącznie dla gości kolacji. Przewodnik oprowadzi uczestników i zdradzi ciekawe tajemnice, które pozwolą uczestnikom lepiej poznać ten unikalny na skalę światową obiekt. Podziwianie zwierząt w ciszy, bez tłumu turystów, to również niezwykła atrakcja oraz… niezawodny sposób na integrację dla pracowników.

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie - zorganizuj z nami event, którego nie zapomną ani Twoi pracownicy, ani partnerzy biznesowi. Podwodna Kolacja może zostać zorganizowana specjalnie dla Ciebie, w ustalonym wspólnie terminie, zapewniając tym samym niezwykłą, firmową rozrywkę.

 

 Sposoby jak nasi klienci wykorzystali Podwodną Kolację - daj się zainspirować!

 

 

 

 

  • ORYGINALNA INTEGRACJA PRACOWNIKÓW
     
  • WYDARZENIA PROMOCYJNE
  • BUDOWANIE RELACJI Z PARTNERAMI I KONTRAHENTAMI
  • KONFERENCJA

 

Zapewniamy:

organizację od A do Z, ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, dostosowaną do ilości uczestników oraz charakteru imprezy, a tam m.in.:

  • dostęp do Afrykarium we Wrocławiu  - obiektu, który posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne, restaurację oraz wiele dodatkowych atrakcji,

  • zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem, po zamknięciu obiektu dla zwiedzających,

  • Podwodną Kolację w Tunelu Mozambickim z obsługą kelnerską, 

  • realizację we wskazanym terminie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zorganizowania tego niebanalnego wydarzenia?

 

Skontaktuj się z:

Działem B2B

511 072 061
b2b@podwodnakolacja.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności